Jsme brněnská realitní kancelář.

 

 

Proč využít právě Eurokom?

 Tady jsou tři velké důvody...

   Hlavní strana Eurokom \ Eurokom Blog

  

 

 

 

 

 

 

 

Jak vznikal náš web?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum
11.2.2015

 

Autor

Roman Novotný

 

 

 

 

Když jsme si podali ruku na znamení dohody o tvorbě nových webových stránek, bylo venku tak akorát na krátký rukáv. Dnes, když píšu historicky první blogový příspěvek na této zbrusu nové webové stránce, rtuť teploměru atakuje nulu. Tvorba webových stránek není jednoduchá. Jestli uvažujete, že si vytvoříte web, měli byste se obrnit trpělivostí. Zvláště, pokud máte přesnou vizi a nechcete dělat kompromisy.

  

 

,,Jestli uvažujete, že si vytvoříte web...
...měli byste se obrnit trpělivostí."

 

Co jsem si z toho odnesl? Nevyhlížet cíl s obavou, jestli do něj vůbec dorazím, ale raději se soustředit na malý krok před sebou, držet správný směr a cestu si užívat.

 

Zde můžete být svědky všech dosavadních kroků, které musela naše úvodní strana webu Eurokom absolvovat. A v cíli ještě rozhodně nejsme. Užíváme si cestu a doufáme, že si ji s námi užijete i Vy!

 

 

 

začátek vzniku webu pro realitní kancelář

 
Takhle jsme začínali.

 

 

 
V tomto bodě jsme se snažili zjednodušit vyhledávač, aby nebyl tak komplikovaný. 

 

 

 

 
Původně jsme chtěli spustit web v tomto provedení. Do vyhledávače se měla zadávat buď lokalita, ve které zákazníci hledají nemovitost(Brno, Praha, Břeclav..), nebo rovnou typ nemovitosti(byt 2+1, pozemek,...)

 

 

 
Nakonec spouštíme nový realitní web se třemi hlavními tlačítky na úvodní straně. Zjistili jsme, že to je pro většinu lidí pohodlnější, protože nemusí nic psát na klávesnici.

  

 

.

      

⇐ Předchozí článek   |   Přejít na hlavní stranu   |   Zpět k výběru článků   |   Další článek ⇒

 

 

 

 


Jak získat výhodnou hypotéku? 

 

 

O nás  |  Kontakt  |  BLOG  |  FAQ  |  Koupit  |  Prodat  |  Pronajmout  |  Financovat

Sídlo společnosti:
EUROKOM, spol. s r.o.,
Šumavská 416/15
602 00 Brno
Zápis v OR:
Společnost je zapsána
u OR KOS v Brně,
oddíl C, vložka 36645.
Kontakt reality:
Ing.Oldřich Janda
Tel: 607 839 693
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kontakt marketing:
Roman Novotný
Tel: 721 682 326
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Realitní činnost: Kromě zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti včetně kvalitních právních služeb zvládáme i odborné realitní poradenství, řízení realitních projektů a spolupráci na funkčním celku development. Spolupracujeme s odbornými pracovníky, abychom Vám mohli zajistit posudky stavební fyziky: Denní osvětlení obytných, administrativních, průmyslových, školských a zdravotnických budov. Dále pak oslunění (zastínění) rodinných a bytových domů. Hlukovou studii. Tepelně technické výpočty. Průkazy energetické náročnosti budov. Statiku staveb a stavebních konstrukcí. Služby odpovědného geodeta.

Ekonomická činnost: Cílem je navrhnout ekonomické nástroje pro zlepšení podnikatelské činnosti a zlepšení řízení společnosti. Provádíme následující činnosti: Zpracování podnikatelských záměrů, zpracování ekonomických plánů, zpracování žádostí o investiční úvěry. Provozní úvěry za účelem financování pohledávek, materiálu, nedokončené výroby. Kontokorentní úvěr, rezervní kontokorentní úvěr, bankovní záruky, pojištění záruky pro plnění při výběrovém řízení. Spolupráce při odsouhlasení účetních závěrek včetně návrhů opatření. Ekonomika a využití nemovitého majetku.

Partnenerem RK je vedení účetnictví pro brno www.ucetnictvi-probrno.cz

 

© 2015 Eurokom. Všechna práva vyhrazena.  |  www.wgf.cz - tvorba webových stránek