Jsme brněnská realitní kancelář.

 

 

Proč využít právě Eurokom?

 Tady jsou tři velké důvody...

   Hlavní strana Eurokom \ Eurokom Blog

   

 

 

  

 

 

5 pravidel při koupi 

 

bydlení, pokud se

 

právě rozcházíte

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Datum
25.2.2015

 

Autor

Roman Novotný

 

 

 

 

Rozchod není nikdy jednoduchý. Někdy člověka zasáhne až brutálním způsobem. Skoro každý s ním má nějakou zkušenost. Jeden z problémů, který nastane při rozchodu, je stěhování. Pokud se to týká právě vás, tak čtěte pozorně. Následující řádky se vám mohou hodit.

 

1) Nehledejte starý domov

Jste zvyklí na váš domov a svůj osobní styl. Připravte se na to, že vám na prohlídkách budou připadat všechny místnosti chladné a neosobní. To se ale změní, až do interiéru přidáte něco svého.

 

2) Tvořte si svůj vlastní příběh

Nikde není napsáno, jak dlouho bude trvat, než si najdete nové bydlení. To, že vašemu známému to trvalo po rozvodu rok a půl, neznamená, že to tak bude i u vás.

 

3) Počítejte s tím, že nezůstanete sami navždy

Berte bydlení, které hledáte, jako dočasnou variantu. Věřte, že alespoň na začátek je lepší si najít nájem. Po rozchodu je většina lidí plná emocí a nedokáže jednat s klidnou hlavou a jestli nechcete zbytečně prodělat, je dobré chvíli počkat.

 

4) Berte to jako příležitost

Pokud jste už vychladli a hodláte si koupit dům, berte na vědomí, že když koupíte dokončenou novostavbu, jen stěží nemovitost prodáte se ziskem, až si najdete partnera, kterému se zrovna nebude líbit lokalita, ve které bydlíte. Je daleko rozumnější koupit starší nemovitost a následně ji zrekonstruovat. Ideálně se do rekonstrukce vrhněte vlastníma rukama. Trocha manuální práce vám totiž prospěje. Je dokázané, že při fyzické činnosti se vylučují hormony štěstí, což okolí vycítí a nejen, že ušetříte, ale snáze si dokonce najdete nového partnera.
Další možnost je spočítat si potenciální tok peněz nemovitosti při pronájmu a když nebude nemovitost příliš zatížena úvěrem, můžete si z ní posléze vytvořit pasivní příjem, který krásně pokryje třeba randění s novým protějškem.

 

5) Začněte hrát World of Warcraft!

Slyšel jsem, že vývojáři společnosti Blizzard Entertainment připravují nové vydání této Fantasy MMORPG počítačové hry. Ok, snad tato klasická finta zabrala a všechny ženy přestaly číst a já vám mohu říct poslední bod, který bych za normálních okolností pojmenoval "Myslete na dostupnost". Asi je jasné, že pokud jste muž, je daleko snazší si přivést novou potenciální partnerku domů na "exkurzi", pokud nebydlíte na samotě u lesa, kde to vypadá, jak kdyby jste s ní chtěl u vás doma natočit pokračování Texaského masakru motorovou pilou. Kamarád mi dokonce vyprávěl, že kvůli tomu, aby měl na co nalákat svou vyvolenou domů, že si pořídil zajímavý kus nábytku. Konkrétně to byl velice zvláštní obraz, ke kterému se pojil poutavý příběh.

 

Když si vzpomenu na můj rozchod, vím, že jsem byl až překvapený, jak mě to vzalo. Vůbec jsem to nečekal a rozhodně jsem na to nebyl připravený. Na to se snad ani nedá připravit. Tehdy jsem se na okolí, jako každý "správný chlap", tvářil, že jsem to překlenul už druhý den po rozchodu. No, upřímně, nějaký čas si to vezme. Nakonec se z toho ale stejně dostanete. Takže hlavu vzhůru, jestli je to pro vás právě aktuální.

  

 

.

   

⇐ Předchozí článek   |   Přejít na hlavní stranu   |   Zpět k výběru článků   |   Další článek ⇒

 

 

 

 


Jak získat výhodnou hypotéku? 

 

 

O nás  |  Kontakt  |  BLOG  |  FAQ  |  Koupit  |  Prodat  |  Pronajmout  |  Financovat

Sídlo společnosti:
EUROKOM, spol. s r.o.,
Šumavská 416/15
602 00 Brno
Zápis v OR:
Společnost je zapsána
u OR KOS v Brně,
oddíl C, vložka 36645.
Kontakt reality:
Ing.Oldřich Janda
Tel: 607 839 693
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kontakt marketing:
Roman Novotný
Tel: 721 682 326
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Realitní činnost: Kromě zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti včetně kvalitních právních služeb zvládáme i odborné realitní poradenství, řízení realitních projektů a spolupráci na funkčním celku development. Spolupracujeme s odbornými pracovníky, abychom Vám mohli zajistit posudky stavební fyziky: Denní osvětlení obytných, administrativních, průmyslových, školských a zdravotnických budov. Dále pak oslunění (zastínění) rodinných a bytových domů. Hlukovou studii. Tepelně technické výpočty. Průkazy energetické náročnosti budov. Statiku staveb a stavebních konstrukcí. Služby odpovědného geodeta.

Ekonomická činnost: Cílem je navrhnout ekonomické nástroje pro zlepšení podnikatelské činnosti a zlepšení řízení společnosti. Provádíme následující činnosti: Zpracování podnikatelských záměrů, zpracování ekonomických plánů, zpracování žádostí o investiční úvěry. Provozní úvěry za účelem financování pohledávek, materiálu, nedokončené výroby. Kontokorentní úvěr, rezervní kontokorentní úvěr, bankovní záruky, pojištění záruky pro plnění při výběrovém řízení. Spolupráce při odsouhlasení účetních závěrek včetně návrhů opatření. Ekonomika a využití nemovitého majetku.

Partnenerem RK je vedení účetnictví pro brno www.ucetnictvi-probrno.cz

 

© 2015 Eurokom. Všechna práva vyhrazena.  |  www.wgf.cz - tvorba webových stránek