Jsme brněnská realitní kancelář.

 

 

Proč využít právě Eurokom?

 Tady jsou tři velké důvody...

 

 

Datum
6.4.2015

 

Autor

Roman Novotný

 

 

 

 

Film Iron Man má úžasné vizuální a zvukové efekty, za které dostal 2 nominace na Oskara. Má i skvělé obsazení. Kromě sympatické sekretářky je to ale hlavně Tony Stark(Robert Downey Jr.), který podle mě celý film posunul o úroveň výš. Nejenže z něj vyzařuje obrovské charisma, které vás oslní takovým způsobem, že různých nedostatků filmu si nejste schopni ani všimnout, ale má i zajímavou osobnost. V předloze, kterou Downey splnil na 100%, je Tony jednou z nejinteligentnějších, nejbohatších a nejkomediálnějších postav. Má narcistickou poruchu osobnosti, se kterou se vyrovnává pomocí alkoholu, kterým se snaží zkrotit i své vnitřní démony. Díky svému charismatu přitahuje všechny lidi okolo sebe jako magnet. Vykompenzováno je to ale tím, že sám sebe, díky svému bohatství a všem moderním vymoženostem, považuje za něco víc. Má sarkastickou osobnost a gigantické ego. O ostatních si myslí, že jsou pod ním a jsou jednoduše hloupí. Drží si je hodně od těla a nedává jim šanci s ním navázat hlubší vztah. Proto jej hodně lidí zároveň nemůže vystát.

 


 Když si něco usmyslí, jde tvrdě za tím...


 

Kromě obrovského výčtu negativních vlastností má ale i kladné vlastnosti, které z něj dělají hrdinu. Je sebekritický a umí přijmout odpovědnost za své činy. Když si něco usmyslí, jde tvrdě za tím a neexistuje nic, co by ho mohlo zastavit. Právě díky této vlastnosti dokáže kolikrát nemožné. 

 

Není to ale jen Tony Stark a akční scény, které ve filmu vzbuzují emoce. Pamatuji si, že když se na plátně poprvé objevil Tonyho dům postavený na útesu v Malibu, ozvali se kinosálem zvuky údivu. Pokud zrovna nepatříte mezi lidi, kteří opovrhují bohatstvím a razí směr Hippies, asi vás ten dům dostal taky. Překvapení pro mě ale bylo, když jsem zjistil, že ten dům není vůbec skutečný. V iluzi, že napíšu článek o Iron Manově vile, jsem po najetí v Google Earth na útes, na kterém se ve filmu slunila Tonyho vila, objevil pouze prázdné místo. No ta nominace na Oskara za vizuální efekty je oprávněná.

  

Filmový záběr na Tonyho supermoderní vilu v Malibu.

 

To stejné místo po najetí v Google Earth. (po kliknutí na fotografii se dostanete do Google Earth, kde se sami můžete podívat detailněji)

 

Ještě jeden letecký pohled na stejné místo. (po kliknutí na fotografii se dostanete do Google Earth, kde se sami můžete podívat detailněji)

 

Ve skutečnosti dům samozřejmě existuje, ale není umístěn v Malibu, nýbrž v San Diegu. Má 1022 m² a prodává se za $14,097,000 což je asi 355,695,504 CZK. Jméno dostal The Razor Residence, což by se dalo přeložit jako Rezidence břitva a tento název je podle tvaru domu vážně výstižný. Jestli vás dům zajímá, více informací včetně fotek naleznete zde.

Více o Iron Manovi zde

 

.

   

⇐ Předchozí článek   |   Přejít na hlavní stranu   |   Zpět k výběru článků   |   Další článek ⇒

 

 

 

 


Jak získat výhodnou hypotéku? 

 

 

O nás  |  Kontakt  |  BLOG  |  FAQ  |  Koupit  |  Prodat  |  Pronajmout  |  Financovat

Sídlo společnosti:
EUROKOM, spol. s r.o.,
Šumavská 416/15
602 00 Brno
Zápis v OR:
Společnost je zapsána
u OR KOS v Brně,
oddíl C, vložka 36645.
Kontakt reality:
Ing.Oldřich Janda
Tel: 607 839 693
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kontakt marketing:
Roman Novotný
Tel: 721 682 326
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Realitní činnost: Kromě zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti včetně kvalitních právních služeb zvládáme i odborné realitní poradenství, řízení realitních projektů a spolupráci na funkčním celku development. Spolupracujeme s odbornými pracovníky, abychom Vám mohli zajistit posudky stavební fyziky: Denní osvětlení obytných, administrativních, průmyslových, školských a zdravotnických budov. Dále pak oslunění (zastínění) rodinných a bytových domů. Hlukovou studii. Tepelně technické výpočty. Průkazy energetické náročnosti budov. Statiku staveb a stavebních konstrukcí. Služby odpovědného geodeta.

Ekonomická činnost: Cílem je navrhnout ekonomické nástroje pro zlepšení podnikatelské činnosti a zlepšení řízení společnosti. Provádíme následující činnosti: Zpracování podnikatelských záměrů, zpracování ekonomických plánů, zpracování žádostí o investiční úvěry. Provozní úvěry za účelem financování pohledávek, materiálu, nedokončené výroby. Kontokorentní úvěr, rezervní kontokorentní úvěr, bankovní záruky, pojištění záruky pro plnění při výběrovém řízení. Spolupráce při odsouhlasení účetních závěrek včetně návrhů opatření. Ekonomika a využití nemovitého majetku.

Partnenerem RK je vedení účetnictví pro brno www.ucetnictvi-probrno.cz

 

© 2015 Eurokom. Všechna práva vyhrazena.  |  www.wgf.cz - tvorba webových stránek