Jsme brněnská realitní kancelář.

 

 

Proč využít právě Eurokom?

 Tady jsou tři velké důvody...

   Hlavní strana Eurokom \ Eurokom Blog

   

 

  

 

 

 

 

 

 

Jak si to doma ozvučit?

 

 

 

 

 

 

 

Datum
14.6.2015

 

Autor

Roman Novotný

 

 

 

 

Domácí kino

Hlavním pilířem je širokoúhlá televize doplněna většinou o DVD přehrávač a sadu reproduktorů nejlépe v prostorovém zapojení. Audio bývá převážně tvořeno šesti reproduktory, ale není výjimkou i sestava o deseti kusech. Dříve bylo v módě reproduktory honosně vystavovat na viditelném místě. V dnešní době, pokud nemáte nějaký umělecký kus, nikoho s nimi již neoslníte.

Daleko zajímavější je mít reproduktory vestavěné ve zdech a stropech. Ty potom nepřekáží, nemusíte se bát, že vám spadnou a rozbijí se, dají se přetřít v barvě stěn, takže jsou perfektně sladěny s interiérem, je skryta kabeláž, mají nižší pořizovací náklady a máte i možnost tímto stylem ozvučit více pokojů najednou, což se může hodit třeba tehdy, když budete pořádat doma Beverly Hills párty.

Pokud máte doma wifi a moderní televizi, můžete si rovnou z ní pouštět skladby třeba na YouTube. Celá sestava se dá propojit i s mobilem nebo PC. 

Přenosný reproduktor

Já sám mám jeden takový reproduktor od firmy BOSE už asi 7 let. Nedám na něj dopustit. Procestoval se mnou skoro celý svět a zažil i celodenní párty u moře, přičemž jej nerozhodil ani písek, který se do něj dobýval ze všech stran. Má akumulátor, takže nekupujete žádné baterky a jednoduše jej nabíjíte jako mobilní telefon. Výdrž má ještě dnes přes deset hodin a zvuk je vzhledem k jeho rozměrům překvapující. V bytě se dá použít i jako hlavní audio systém. Výkon i kvalita je obrovská. Připojit se dá k čemukoliv přes klasický jack a má i dock na iPhone. Nevýhoda je vyšší pořizovací cena. Já jej tehdy pořídil za asi 12.000,- Kč, ale dnes se dá sehnat i pod deset tisíc a měl by být opět o něco lepší, než ten můj stařec. Součástí balení je i dálkový ovladač. Ten jsem ale ztratil během prvního týdne, takže k tomu vám nic nepovím. Rozhodně ale doporučuji. Za těch deset tisíc si totiž pořídíte i spoustu skvělých zážitků. Pokud neposloucháte nějakou garážovou muziku, co se líbí jen vám a samotným autorům, atmosféru na každé akci vystřelí vzhůru.

Poohlédnout se můžete i po jiných značkách, jako jsou Harman Kardon nebo Beats By Dre. Jsou samozřejmě i levnější značky, ale počítejte s tím, že dostanete mnohem méně muziky.

 

  

Ostatní

Sem bych zahrnul různé počítačové reproduktory, designové reproduktory, reproduktory na míru, luxusní reproduktory a Hi-Fi systémy. Tady se nebudu pouštět do podrobnějších recenzí, jen zmíním, že z počítačových reproduktorů se doporučují ty od Logitech, kde by jsme měli dostat dobrý poměr cena/výkon. Z ostatních kategorií vypíchnu ještě značku Bang & Olufsen, která je považována za High End a jejich audio využívají například i vozy Mercedes Benz v nejvyšších výbavách a Aston Martin.

 

  

 

 

.
     

⇐ Předchozí článek   |   Přejít na hlavní stranu   |   Zpět k výběru článků   |   Další článek ⇒

 

 

 

 


Jak získat výhodnou hypotéku? 

 

 

O nás  |  Kontakt  |  BLOG  |  FAQ  |  Koupit  |  Prodat  |  Pronajmout  |  Financovat

Sídlo společnosti:
EUROKOM, spol. s r.o.,
Šumavská 416/15
602 00 Brno
Zápis v OR:
Společnost je zapsána
u OR KOS v Brně,
oddíl C, vložka 36645.
Kontakt reality:
Ing.Oldřich Janda
Tel: 607 839 693
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Kontakt marketing:
Roman Novotný
Tel: 721 682 326
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Realitní činnost: Kromě zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti včetně kvalitních právních služeb zvládáme i odborné realitní poradenství, řízení realitních projektů a spolupráci na funkčním celku development. Spolupracujeme s odbornými pracovníky, abychom Vám mohli zajistit posudky stavební fyziky: Denní osvětlení obytných, administrativních, průmyslových, školských a zdravotnických budov. Dále pak oslunění (zastínění) rodinných a bytových domů. Hlukovou studii. Tepelně technické výpočty. Průkazy energetické náročnosti budov. Statiku staveb a stavebních konstrukcí. Služby odpovědného geodeta.

Ekonomická činnost: Cílem je navrhnout ekonomické nástroje pro zlepšení podnikatelské činnosti a zlepšení řízení společnosti. Provádíme následující činnosti: Zpracování podnikatelských záměrů, zpracování ekonomických plánů, zpracování žádostí o investiční úvěry. Provozní úvěry za účelem financování pohledávek, materiálu, nedokončené výroby. Kontokorentní úvěr, rezervní kontokorentní úvěr, bankovní záruky, pojištění záruky pro plnění při výběrovém řízení. Spolupráce při odsouhlasení účetních závěrek včetně návrhů opatření. Ekonomika a využití nemovitého majetku.

Partnenerem RK je vedení účetnictví pro brno www.ucetnictvi-probrno.cz

 

© 2015 Eurokom. Všechna práva vyhrazena.  |  www.wgf.cz - tvorba webových stránek